Scarlett Johansson och Colin Jost myser ihop på stranden
Scarlett Johansson och Colin Jost visade öppet sin kärlek till varandra när de var i Montauk, New York, i måndags den 3 juli, skriver Us Magazine.
De sågs hångla på stranden Ditch Plains Beach. Paret var inte ensamma, avslöjar källan, utan Jost’s bror och hans fru var också med.
Paret sågs också på krogen Palm i East Hampton på fredagen, en dag efter att Jost firade sin 35-årsdag. De ska ha setts mysa.
Första gången paret sågs ihop var 20 maj på en Saturday Night Live efterfest. Då sågs de hångla i baren.
Aftonbladet skriver att hon har setts hand i hand med sin advokat, Kevin Yorn. Det var i Cannes för två veckor sedan.
Scarlett Johansson begärde skilsmässa från Romain Dauriac efter 2 år som gifta meddelade hon i början av året. De har en liten flicka, Rose, tillsammans. Scarlett och Romain sägs ha en bra relation till varandra efter skilsmässan.
Läs mer här: Scarlett Johansson och Colin Jost myser ihop på stranden